Пенал і його суперсила

Розділ: Статті Додано: Комментар: 2 Переглядів: 1648

Максимально функціональна річ, яка займає мінімально місця. Пенал не впадає в око, не привертає уваги, водночас усі рушники та гелі в ньому.

Ховати й зберігати

Знаєте історії про містичні шафи, у яких простору більше, ніж у кімнаті? Так от, вони однозначно пішли від пеналів ванних кімнат. Високі та компактні, у них можуть зберігатися абсолютно всі шампуні, гелі та інші засоби гігієни. При цьому вони займають дуже мало місця. На Ваші потреби працюватиме не лише ширина, а й висота ванної кімнати.

Бути непомітним

Максимально функціональна річ, яка займає мінімально місця. Пенал не впадає в око, не привертає уваги, водночас усі рушники та гелі в ньому. Можна прилаштувати пенал у куток, ефективно використавши наявний простір. Є підлогові, підвісні або комбіновані моделі. Підлогові мають ніжки, які убезпечать пенал від мокрої підлоги. Його легко пересувати, якщо виникне така потреба. Підвісні пенали займають зовсім мало простору, можуть бути закріпленими і над ванною, і над тумбою – скрізь, де є клаптик вільної стіни. Водночас підвісні зазвичай менш габаритні та мають менше поличок. Комбіновані пенали можна ставити на ніжки, а за бажанням – фіксувати на стіні. Такі моделі є універсальними. Уявіть гладку нероздільну поверхню… Мінімум деталей – це дизайн зі скритою ручкою. Пенали, що мають таку особливість, майже непомітні, дуже стильно виглядають. Створені з вологостійких матеріалів, пенали є універсальними солдатами.

Турбуватися

Є меблі підвищеного комфорту. Які спрощують, прикрашають, роблять життя набагато комфортнішим. Без умивальника, що належить до категорії першої необхідності, наприклад, ванна кімната не є ванною. А без пенала – може існувати... Однак саме пенал додає зручності, виключає безлад та забезпечує сховок для більшості речей. Звертайте увагу також на можливість регулювати полички та наявність кошику для білизни. Пенал у ванній кімнаті вказує, що її господар цінує власний комфорт.

Створювати настрій

Найоптимальніше обирати пенали нейтральних кольорів. Білосніжні пенали додадуть Вашій ванній кімнаті ефекту чистоти, шляхетності, свободи. Створені для тих, хто прагне керувати власним життям, ясно мислити та добре відпочити після стресового дня. Сірі кольори ліпше обирати, якщо Ви полюбляєте спокій, розслаблення та оформлюєте сучасну, стильну ванну кімнату. Пенали темних кольорів створять настрій впевненості та надійності, підійдуть рішучим та креативним.

Коментарі

Дата середа, грудень 11, 2019 Автор ha cong tien Посилання на коментар
At Nulla id tincidunt ut sed semper vel Lorem condimentum ornare. Laoreet Vestibulum lacinia massa a commodo habitasse velit Vestibulum tincidunt In
Дата середа, грудень 11, 2019 Автор ha cong tien Посилання на коментар
At Nulla id tincidunt ut sed semper vel Lorem condimentum ornare. Laoreet Vestibulum lacinia massa a commodo habitasse velit Vestibulum tincidunt In
Showing 1 - 2 of 2 items

Залиште свій коментар