Як працює меблева фабрика

Розділ: Статті Додано: Комментар: 0 Переглядів: 76

Меблева фабрика, що спеціалізується на виготовленні меблів для ванних кімнат, зазвичай проектує, виробляє та збирає і реалізовує асортимент меблів для ванних кімнат.

Як працює меблева фабрика

Меблева фабрика, що спеціалізується на виготовленні меблів для ванних кімнат, зазвичай проектує, виробляє та збирає і реалізовує асортимент меблів для ванних кімнат.

Як MDD виготовляє меблі у ванну кімнату?

Основні послідовності роботи фабрики MDD (київська область)

Проектування:

Фабрика меблів має внутрішніх дизайнерів або співпрацюють із конструкторами, керівництвом і власниками, всі разом приймають рішення та створюють концепцію меблів для ванних кімнат. У цьому етапі здійснюється розробка дизайну, вибір матеріалів, кольорів і стилістики меблів.

Виробництво

 Після затвердження дизайну розпочинається виробництво. Фабрика забезпечує наявність необхідних матеріалів та компонентів, які використовуються для виготовлення меблів. Працюємо на власному виробничому обладнанні, та задіючи робочі руки та силу технологій для різних операцій, таких як різання матеріалу, обробка, шліфування МДФ або ДСП, грунтування та нанесення вологостійкої фарби ультрафіолетового затвердіння.

Збирання:

Після виробництва компонентів меблів вони передаються на ділянку збирання, де спеціалісти складають меблі згідно з встановленими інструкціями та дизайном. Цей етап може включати з'єднання частин, встановлення фурнітури, монтаж дверей або шухлядок та інші завершальні операції для Тумб з умивальниками

Якість контроль:

Після збирання меблі перевіряють на якість та відповідність стандартам. Виконуються різні перевірки, такі як перевірка міцності, функціональності, акуратності вигляду та інші.

Упакування та доставка

Після проходження контролю якості меблі упаковують у відповідну упаковку, щоб запобігти пошкодженню під час транспортування.

Склад та зберігання

На складі меблі зберігаються перед подальшою доставкою або розподілом на роздрібні точки продажу.

Якісне виконання та матеріали дають можливість гарантувати вам високу якість та довговічність - 36 місяців гарантії.

Коментарі

Залиште свій коментар