Фільтрувати за

Категорії

Категорії

Матеріал корпусу

Матеріал корпусу

Ширина

Ширина

Висота

Висота

Глибина

Глибина

Форма умивальника

Форма умивальника

Новини та статті

Новини та статті

Меблі у ванну кімнату купити з доставкою - умивальники з тумбами і дзеркала

Меблі для ванної

Зручні та надійні,  якісні меблі у ванну кімнату.

Меблі для ванної кімнати в асортименті - ваш стильний оазис! Виберіть колір та основні параметри та насолоджуйтесь вишуканим оформленям.

Як розумно облаштувати ванну кімнату?

Який варіант стилю ви оберете? Сучасний чи класичний? А може, старовинна чи ретро атмосфера? Облаштування домашніх кімнат - дуже не проста робота. З огляду на обєм наявних елементів обладнання, іноді буває важко визначитися з конкретни стилем меблів. Облаштування ванної кімнати - справжнє випробування навичок планування. 

Активні фільтри

Любителі гламурного стилю та лофтів знайдуть ідеальні меблі для ванної кімнати. Шафи для раковин, зручні тумби та пенали, дзеркальні шафи для ванних кімнат - це елементи, які зроблять зручною та красивою та елегантною вашу ванну кімнату! 

Меблі для ванної кімнати повинні характеризуватися не тільки функціональністю, але і високою естетичністю. Проектуючи ванну кімнату з нуля, варто визначитися із розмірами та стилем, якого ви будете дотримуватися. Нетрадиційні індивідуальні рішення - це суть місцевих традицій. Незвичайні шафи та тумби - меблі для ванної кімнати для вашого інтер’єру.

Ми виробляємо вологозахищені, спеціалізовані меблі для використання у ванних кімнатах. Обирайте надійні меблі ф-ки Мойдодир. Гарантія 36 міс. (Всі матеріали сертифіковані).