Доставка і повернення

Відправлення Вашого товару

Відправка товару здійснюється на наступний день після замовлення. Оплата може бути готівкою при отриманні товару або безготівковими за допомогою банківської карти. Меблі повністю зібрані і готові до установки.

Доставка по Києву:

Район та Вартість (грн.)

Голосіївський район, Новосілки, Хотов, Гатне 70

Деснянський район 200

Дніпровський район 200

Дарницький район 200

Ірпінь, Буча, Гостомель, Вишгород 300

Оболонський район 200

Печерський район 200

Подільський район 200

Святошинський район, Вишневе, Софіївка 150

Солом'янський район 100

Шевченківський район 150

Доставка Нова Пошта:

Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, в той час як витрати на транспортування можуть варіюватися в залежності від ваги посилки. Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремих замовлення і доставка буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми подбаємо про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Фіксована доставка 300 грн. Доставка по вазі (кг) виробу на умовах Нової Пошти

Виріб має бути в фабричній упаковці (коробці) також всі отримані аксесуари, і квитанцію або рахунком-фактурою.

Повернення товару:

За чинним законодавством у вас є 14 днів, щоб повернути товар. Щоб відмовитися від договору і повернути придбаний у нас товар, заповніть необхідну заяву і відправте його на нашу адресу разом з повернутими товаром / продукцією

Товар, що повертається не може мати ніяких ознак використання і повинен бути повністю укомплектований. Відповідальність за збереження упаковки і вартість повернення товару несе покупець.